PRINT CARDS

Блокноти - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Блокноти

Блокноти – це вид поліграфічної продукції, знайомий нам із самого дитинства. Тобто вони являють собою листи для записів у клітинку, лінійку або просто білі листки без полів. У рекламі блокноти несуть у собі, крім прямого призначення блокнотів для записів, ще й складову фірмового стилю компанії. Блокноти з логотипомкомпанії – частина цього фірмового стилю, що є нагадуванням потенційним клієнтам і партнерам про вас. Блокноти з логотипом у рекламі ще називають фірмові блокноти. Блокнот не тільки корисний у побуті, але може стати відмінним сувенірним подарунком.

Друк блокнотів у Броварах, у поліграфії “Палітра” можлива будь-якими тиражами та розмірами. Від чого залежить вартість друку блокнотів? Як і в будь-якій поліграфічній продукції в першу чергу вона залежить від тиражу, кількості сторінок і кінцевого розміру блокнотів. Останнім часом друкувати блокноти стало популярним у 30 або 50 сторінок, але технічна можливість дозволяє друкувати будь-яку кількість сторінок. Розмір блокнотів для економії бюджету вибирають один із трьох, що стандартно лягають на друкований лист, це блокноти А4, блокноти А5 або блокноти А6.

Але перед тим як розпочати друк блокнотів, нам буде потрібен макет. Якщо у вас немає макета, наші дизайнери із задоволенням розроблять для вас дизайн блокнотів. Це важливий крок на шляху виготовлення блокнотів, в якому треба враховувати ваш фірмовий стиль та колірну гаму. Погано зроблений дизайн може звести нанівець ефект від друку фірмових блокнотів, тому краще довірити цей момент професіоналам.

Якщо ви готові зробити замовлення блокнотів або вам потрібен прорахунок вартості друку та консультація, телефонуйте, менеджери нашої поліграфії “Палітра” із задоволенням вас проконсультують.

Top