PRINT CARDS

Флаєра - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Флаєра

Флаєр – це унікальний рекламний продукт у вигляді невеликої листівки із зазначенням корисної для споживача інформації. За допомогою флаєра активно пропонується брати участь в акції, відвідати певний захід, дізнатися більше про новий продукт чи скористатися іншими пільгами.

Зовнішній вигляд такої рекламної продукції має відрізнятися ексклюзивним дизайномщоб міг зацікавити і спонукати людину до здійснення необхідних дій. Саме тому слід замовляти якісний креативний друк флаєрів у друкарні Палітра.

В даний час все частіше використовуються різні флаєри, які інформують клієнтів про знижки, відкриття салонів, магазинів чи ресторанів, які планові заходи в театрах, виставках та клубах. Тобто флаєри використовують для реклами, адже основним їх завданням є зацікавити клієнтів у товарі чи певній послузі компанії за оптимально короткий час.

Друкарня Палітра пропонує друк флаєрів у Броварах та Києві з відправкою по Україні за вигідною ціною. Ми гарантуємо Вам створення яскравого та виразного рекламного інструменту, який привертатиме увагу потенційних клієнтів та викличе бажання скористатися саме Вашою пропозицією.

Не варто думати, що виготовлення флаєрів – це розвага, яка не потребує особливих якостей та професіоналізму. Але будьте певні, наші кваліфіковані дизайнери створять справжній шедевр, який стане привабливим для цільової аудиторії Ваших послуг. Друк флаєрів виконується на сучасному устаткуванні, завдяки якому втілення будь-яких дизайнерських фантазій перетворюється на реальність. Дешевий друк флаєрів – це респектабельна поліграфія, здатна у кілька разів збільшити Ваш прибуток.

Наша друкарня завдяки професійному обладнанню, що є в розпорядженні, роботі команди висококласних фахівців забезпечить друк флаєрів у Броварах відповідно до високих стандартів якості. Ми готові виконати як повну додрукарську підготовку та постдрукарську обробку рекламної листівки в комплексі, так і будь-який окремий вид поліграфічної послуги.

Для замовлення флаєрів, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

 

Вартість Єврофлаєрів 99х210мм:

 

Вартість Подвійних флаєрів 198х210мм:

Top