PRINT CARDS

Календарі кишенькові - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Календарі кишенькові

Надрукований календар, що міститься в кишені, називається кишеньковим календарем, його розмір не більше звичайної поштової листівки. Друкується зазвичай на цупкому папері або картоніз інформацією у вигляді календарної таблиці та покривається ламінацією.

Для виготовлення кишенькових календарів ми використовуємо крейдований папір або картон високої густини 300-450 г/м², потім покриваємо його матовою або глянсовою плівкою. Крімкласичного формату кишенькових календарів 70 х 100 мм, ми пропонуємо їх виготовлення у форматі пластикової картки 54 х 85 мм, або будь-якого обраного вами формату за допомогою штампу. Для взыскательных клиентов можно использовать элитную отделку: конгрів, тиснення та вибіркове лакування.

Кишеньковий календар – зручний рекламний носій, потрапляє прямо до рук клієнта. До його переваг відносяться: зручність, невеликий формат та низька вартість виготовлення. На відміну від буклетів, добре оформлений календар з вміло поданою інформацією, має утилітарне значення і не виявляється у відрі для сміття відразу після отримання в руки потенційного клієнта, а зберігається протягом року, збільшуючи рекламну віддачу в рази. Він може замінити візитну картку, повідомляючи клієнту всю необхідну контактну інформацію та сферу діяльності компанії.

Для замовлення календарів, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787 (Viber)

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Вартість Кишенькових календарів (100х70мм):

 

Вартість подвійних кишенькових календарів (200х70мм, 100х140мм):

Top