PRINT CARDS

Конверти - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Конверти

Сьогодні не так часто можна зустріти листа у його традиційній формі – паперовій. Однак необхідність часом просто змушує звертатися до добре забутої класики, щоб надіслати листа або надіслати запрошення. В даному випадку не обійтись без фірмових конвертів із логотипом. Ми здійснюємо друк конвертів С4, С5 та відправляємо їх по всій Україні.

Висококласні конверти дозволять підкреслити Вашу лояльність до одержувача та його значущість для відправника. На жаль, сьогодні не так просто знайти центр, що пропонує послуги якісного та швидкого виготовлення конвертів із вибором широкого асортименту розмірів та форм, можливістю отримання ексклюзивного формату.

Відправлення ділової кореспонденції, зазвичай, супроводжується фірмовими конвертами із символікою чи логотипами. Для цього використовуються найкращі сорти паперу, іміджева поліграфія та ексклюзивний зовнішній вигляд для святкових подій або строга класика для бізнес-рішень. Все це забезпечить якісний друк конвертів з логотипом в Поліграфії Палітра

Вам потрібний тираж конвертів із логотипом? Ми зробимо швидко, якісно та доставимо до офісу у Вашому місті! Недорого та стильно! Звертайтесь!

Top