PRINT CARDS

Листівки - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Листівки

Рекламні листівки– це найбільш ефективний спосіб блискавично, коротко та змістовно повідомити необхідну інформацію та завоювати увагу споживача.

Рекламні листівки, маючи невисоку ціну та здійснюючи колосальну рекламну роботу за мінімальний термін, є невід’ємною частиною не лише зацікавлених у своєму просуванні компаній, а й поліграфічної галузі.

Виготовлення рекламних листівок починається з того, що дизайнери готують макет листівки, створюють образ, який у процесі роботи коригується, спираючись на зауваження замовника або з появою додаткової інформації та нових ідей.

Макет листівки – це найважливіша складова процесу, козир у їхній дії.Основний наголос при цьому професіонали роблять на дизайн листівок.
Залежно від поставленого завдання дизайн листівок може бути інформаційного або іміджевого характеру, але обов’язково запам’ятовується.

Типографія “Палітра”займається поліграфічною діяльністю понад десять років. Маючи в арсеналі сучасне новітнє обладнання та професіоналів високого класу, ми впевнено можемо сказати, що досконало володіємо поліграфічним мистецтвом.

Ми підготуємо для Вас грамотний макет та дизайн листівок. Замовлені у нас рекламні листівки не лише повністю виправдають витрати, вироблені з їхньої виготовлення, а й принесуть вагомий прибуток Вашій компанії.

Листівки незамінні під час проведення будь-яких промо акцій, рекламних компаній. Позначимо основні переваги виготовлення рекламних листівок для залучення потенційних клієнтів:

  • відносно невисока вартість. Замовивши навіть невеликий тираж, на виході маєте дуже невисоку ціну в розрахунку за одиницю виробу.
  • Вплив на цільову групу. Якщо ви наприклад рекламуєте нову лінію декоративної косметики, то листівки будуть вручатися виключно жінкам.
  • таргетинг. Реклама в інтернеті, на радіо, у друкованих засобах масової інформації не дозволить вам охопити саме ту цільову групу, яка вам потрібна. Наприклад, ви відкрили магазин і проводите рекламну компанію. Роздаючи листівки поблизу вашого магазину, ви максимально зможете збільшити кількість продажів.
  • висока гнучкість. Продаючи певний товар, на який сформувався підвищений попит, ви потрапляєте в ситуацію, коли запропонувати клієнтам саме цей конкретний товар немає можливості (постачальник не справляється з обсягами, товар затримують на митниці), співпрацюючи з нашою друкарнею, ви зможете в максимально короткі терміни внести зміни до макету. та у максимально короткі терміни отримати листівки з іншим змістом. Порівнюючи наприклад рекламу в друкованих ЗМІ, такі зміни пішло набагато більше часу.

Друк листівок найбільш популярний у таких розмірах:

  • формат А6. Розмір 105*148 мм;
  • формат А5. Розмір 148*210 мм;
  • формат А4. Розмір 210*297 мм.

Якщо листівки вам потрібні “на вчора”, і тираж не перевищує 1000 штук, ми з радістю надрукуємо їх цифровим способом в максимально короткі терміни.

Якщо тираж перевищує 1000 штук, а терміни “терплять”, доцільним є друк офсетним методом. Терміни виготовлення будуть зазвичай в межах 2-4 робочих днів, а вартість таких листівок буде копійчаною.

Друк листівок зазвичай здійснюється на глянсових, рідше на матових паперах щільністю 115-150 г/м².

Принаявності макета друк листівок може бути виконаний протягом години, залежно від тиражу.

Доставку здійснюємо у будь-яку точку України. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте нашим менеджерам, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Для замовлення листівок, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787 (Viber)

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

 

Вартість Листівок А6 (105х148мм):

 

Вартість Листівок А5 (148х210мм):

Вартість Листівок А4 (210х297мм):

Top