PRINT CARDS

Наклейки - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Наклейки

Стікери – самоклеючі невеликі шматки паперу або вінілу. Стікери клеять на скло, дерево, метал, пластик. Стікери служать як реклама, елемент інтер’єру, брендування, носій інформації, ознака герметичності.

Стікери широко використовуються в пакувальному напрямі поліграфічної галузі., де поширення набули гарантійні, ідентифікаційні, інвентарні та датовані стікери. Синонімами слова “стікер” може бути – наклейка, етикетка.

Наклейки (етикетки або стікери) популярні на поліграфічному ринку завдяки широті сфер застосування, зручності використання.

Рекламні наклейки з яскравим дизайном працюють на іміджі фірми, підвищують імідж бренду, інформують про послуги. Стікери не тільки повідомлять про акції, знижки та новинки, але й забезпечать привабливість потрібного Вам товару, привертаючи та утримуючи увагу покупця.

Інформаційні наклейки також популярні: вони орієнтують покупця у торговому залі, виконуючи функцію покажчиків, їх застосовують маркування устаткування, регламентування правил поведінки з виробництва і всередині приміщень торгових центрів.

Поліграфія Палітра пропонує виготовлення наклейок прямокутної форми наступних форматів:

– А3, А4, 210х100 мм, А5, А6, 100х70 мм, 90х50 мм;

круглі та овальні наклейки діаметром від 4 до 8 см будь-якими тиражами в комплектах по 50, 100, 500 та 1000 штук. Круглі та овальні наклейки віддаємо в аркушах з порізаними на них по контуру наклейками за допомогою різання. Офсетний та цифровий друк етикеток здійснюється на крейдованому глянцевому самоклеючому папері щільністю 90 г/м2 з надсічкою паперової основи для полегшення зняття захисного шару.

Для замовлення друку наклейок, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

 

Top