PRINT CARDS

Папки - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Папки

Фірмові папки з логотипом – особливий вид рекламно-поліграфічних виробів, який є своєрідним майданчиком для реклами, а якщо Ваші клієнти ще й використовують для ділової документації папки із символікою Вашої фірми – у такому разі всі їхні успішні справи підсвідомо асоціюються з Вами та Вашою компанією.

Виготовлення папок із логотипом – Ще один з ефективних способів підтримки іміджу своєї компанії. Погодьтеся, що приємно отримувати якісну та презентабельну папку з документами чи пропозиціями від партнерів, особливо коли вражає не лише якість виробу, а й дизайн папки на замовлення.

Друк папок з логотипом – це найпопулярніший метод для архівації паперів, перенесення документів, передачі матеріалів учасникам презентацій, виставок. Друковані папки мають презентабельний вигляд, тому документація набуває особливого статусу, підкреслює її важливість. Для виготовлення папок наша студія використовує щільний папір, що витримує тривале застосування, стійкий до стирання. Тому друковані папки з логотипом фірми чудово справляються із захистом важливих документів від пошкодження.

Друкарські папки можна виготовляти від 100шт. та друкувати на крейдованому папері або картоні. Як і більшість поліграфічної продукції, поліграфічні папки можуть мати захисну глянсову або матову ламінацію, а також вибіркове лакування. Якісний друк папок – це запорука успіху для Вашого бізнесу.

У поліграфії Палітра можна замовити дизайн та друк папок у Броварах різного виду:

• для презентацій, семінарів, виставок;
• для перенесення документації;
• для архівації паперу.

Існує великий асортимент корпоративних папок, виготовлених з різних матеріалів. Однак друк папок з паперу, як і раніше, актуальний завдяки привабливим цінам. Ми можемо запропонувати виготовлення папок з:

• картону;
• цупкого паперу;
• дизайнерського паперу.

Поліграфія Палітра здійснює друк різного формату, але оптимально, коли виріб друкується трохи більше від формату листів А4.
Виготовлення фірмових тек дозволяє отримати продукцію, що відповідає корпоративному іміджу підприємства.

Для замовлення виготовлення/друку папок, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top