PRINT CARDS

Візитки - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Візитки

Візитка – це зручний і простий носій інформації про людину та/або організацію, в якій він працює.

Візитна картка – це також частина іміджу. Без неї неможливо уявити собі ділову людину. Багато тренінгів зі збільшення продуктивності топ-менеджерів активно тиражують правило – успішний менеджер повинен роздавати щодня не менше 10 особистих карток. Це потрібно для того, щоб знову та знову налагоджувати ділові контакти, збільшувати клієнтську базу. Якщо і ви дотримуєтеся цього правила, то вам, безперечно, будуть потрібні наші послуги.

  • Якісний офсетний друк;
  • Професійний дизайн та верстка;
  • Сучасне обладнання;
  • Виготовлення на крейдованому папері, картоні, дизайнерському картоні, пластиці;
  • Ламінування, УФ-лакування, гібридний лак, тиснення, 3d-тиснення

Офсетний друк (офсет)— Традиційний і основний метод друку середніх та великих тиражів поліграфічної продукції. Офсетна передача кольору відрізняється насиченістю, яскравістю і високою якістю зображення.

У випадку, якщо у Вас виникли проблеми зі створенням та оформленням візитки,рекомендуємо звернутися до нашого дизайнера.

Якщо у вас є бажання замовити друк візиток офсетним, цифровим, шовкотрафаретним методом або УФ-друком, то ми намагатимемося Вам у цьому допомогти. Ви можете реалізувати в нашому агентстві та замовити візитки в будь-якій кількості, використовуючи цифровий друк, ультрафіолетовий друк або ж надрукувати візитки від 250 шт. обравши офсетний друк

Також у нашій студії Ви можете замовити індивідуальні візитки, використовувати дизайнерський папір, вибірковий УФ-лак, тиснення, висікання, 3-D тиснення, шовкотрафаретний метод друку.

Особисті візитки – у них вказується ПІБ, мобільний чи міський номер телефону, особистий сайт, а з недавнього часу адреси сторінок у соціальних мережах та контакти у програмах для онлайн спілкування, а також QR-код.

Ділові візитні картки мають суворіший стиль виконання, ними обов’язково присутність всіх атрибутів ділової людини – номерів телефонів, адреси електронної пошти, сайту, назви фірми тощо. Така візитка зазвичай розробляється заздалегідь разом із корпоративним стилем та повністю відповідає брендбуку, де вони дуже докладно описані всі вимоги до неї.

Ми пропонуємо виготовлення візиток стандартного розміру – 90х50мм, 85х55 мм та друк візиток індивідуального розміру.

Друкарня Палітра, в найкоротші терміни зможе виготовити для Вас будь-який з перелічених видів візиток і в будь-якій кількості! Якщо Вам потрібно терміново зробити візитки у Броварах, це не проблема!

Вартість візиток 90х50мм, 85х55 мм:

Для замовлення візиток, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top