PRINT CARDS

Фальцовка, бігування - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Фальцовка, бігування

Фальцювання – це операція зі згинання, складання друкованих листів інформаційних та рекламних друкованих буклетів. Саме слово фальц у перекладі з німецької – означає згин, а якщо бути точнішим, саме місце згинання друкованого аркуша.

Фальцювання паперу виступає одним з найбільш популярних брошурних процесів, що поділяються на деякі різновиди:

  • Взаємне перпендикулярне фальцювання. Кожен вигин у цьому методі з’єднання буде перпендикулярний попереднім.
  • Фальцювання листів паралельним способом. Усі вигини йдуть паралельно один до одного.
  • Комбінований тип. Послідовне з’єднання листів паралельним та перпендикулярним способом

Якщо розглянути всі види фальцювання, найпопулярнішим з них буде фальцювання перпендикулярним методом. Він має на увазі згини листа на 2 рівні частини. Залежно від кількості сторінок у поліграфічному матеріалі, при цьому методі фальцювання можуть виконуватися по 2, 3 або 4 згини.

Яким би способом не проводилося фальцювання друкованого видання, щоб знизити ризик появи на ньому тріщин чи заломів, варто проводити бігування. Бігування потрібне для мінімізації механічного пошкодження друкованого матеріалу.. При виконанні такої процедури може відбуватися деформація паперових листів безпосередньо по лінії, цю лінію прийнято називати – лінія біговки.

В результаті проведення таких маніпуляцій у поліграфічному матеріалі формується чіткий профіль, завдяки якому процес з’єднання стає набагато простішим. Зробити біговку можна за допомогою двох тупих дискових ножів або скориставшись спеціальною планкою у бігувальній машинці. Від звичайного фальцювання, така процедура відрізняється своєю м’якою лінією вигину.

Фальцювання, бігівка картону, ручна біговка та біговка гофрокартону проводиться в поліграфії Палітра. У нас ви можете замовити будь-які види поліграфічних послуг за доступними цінами. Звертайтеся до нас та отриманою якістю обробки поліграфічних матеріалів ви залишитеся задоволені.

Для питання фальцювання/біговки, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top