PRINT CARDS

Плоттерна порізка - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Плоттерна порізка

Плоттерна порізка – це сучасна технологія різання різних матеріалів – полівінілу, плівки, що самоклеїться, паперу та інших матеріалів, що використовуються при виготовленні зовнішньої реклами. Завдяки плоттерному різанню можна досягти найточнішого відтворення векторного зображення на носії та створювати яскраві та оригінальні зображення, які можуть бути нанесені або наклеєні на будь-яку гладку поверхню. Існує чимало фірм та компаній, яким може стати в нагоді плоттерна порізка, та Київ та Бровари у цьому сенсі не виняток.

Плоттерну порізку використовують у багатьох областях виготовлення поліграфії. Так ми можемо відзначити кілька розділів цього виду виробництва, де є незамінним етапом процесу:

  • виготовлення невеликих, призначених для того, щоб брати їх у руки, паперових виробів – таких як листівка, візитка, меню, листівка тощо;
  • створення пробних варіантів упакування товару без вирубного штампу;
  • виготовлення брендової паперової продукції – як запрошення, папки, конверти, кити тощо.
  • виготовлення тонких магнітів;
  • а також виготовлення великих зображень на плівці, якими прикрашають вхідні групи та вітрини магазинів.

Плоттерна порізка застосовується для вирізання написів, зображень і т.п. з самоклеючої плівки. Ця технологія незамінна при оформленні вітрин та вікон, елементів інтер’єру, виготовленні наклейок, таблиць та стендів, брендуванні автомобілів.

Вартість плотерної порізки вимірюється погонний метр лінії різання: сумується довжина вирізаного внутрішнього контора з довжиною зовнішніх ліній.

Для питання плоттерної порізки, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top