PRINT CARDS

Сканування - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Сканування

Якщо вам необхідно відсканувати документ, статтю, книжкову сторінку, чертеж або планшет, чорно-білу фотографію або малюнок, ви можете скористатися нашою послугою чорно-білого сканування. Ми скануємо будь-які зображення -від пари сантиметрів і до кількох метрів довжини, не тільки на папері, картоні, а й на інших матеріалах. Невеликі оригінали до формату А3 включно скануються на планшетному сканері, широкоформатні оригінали (чертежі, планшети, карти) – на протяжному сканері.

Сканування – це процес перекладу звичайного зображення (фотографії, картини, слайди або сторінки книги) у цифровий образ у пам’яті комп’ютера. Отриманий цифровий образ в подальшому можна відредагувати, роздрукувати або записати на будь-який електронний носій інформації. Цифрове зображення набагато довговічніше зазвичай, тому що в будь-який момент можна зробити ще одну електронну копію важливого для Вас зображення.

Поліграфія Палітра пропонує Вам послуги кольорового сканування самих різних зображень: плакатів, відкриток, картин і репродукцій, документів, чертежей, а також фотоматеріалів: фотографій, слайдів. Наше обладнання гарантує високу якість електронної копії.

Примітка:

  • кольорове сканування проводиться за допомогою стандартних налаштувань сканера без цветокорекций;
  • для кольорових зображень, не перевищуючих формат А3+, кольорове сканування здійснюється на планшетному сканері за один прийом.
Для зображення більшого формату ми можемо запропонувати вам:
  • широкоформатне кольорове сканування на протяжному сканері (оптичний дозвіл до 600 dpi)
  • при товщині оригіналу понад 2 мм і розмірі більше формату А3, його сканування проводиться частинами (форматами А3) з наступною комп’ютерною “склейкою” зображення

Відскановані зображення можна записувати на електронні носії: диски CDR/CDRW, DVDR/DVDRW, карти пам’яті (USB Flash).

Для сканування, зв’яжіться з нашим менеджером по телефонам:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top