PRINT CARDS

Тиснення / конгрев - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Тиснення / конгрев

Тиснення – це нанесення зображення на папір, шкіру та інші матеріали за допомогою спеціальної металевої форми – кліше для тиснення. Під впливом температури кліше залишає на поверхні паперу або іншого матеріалу втиснутий, або навпаки, піднятий відбиток. Тиснення фольгою має ту саму суть: фольгу розташовують між кліше та папером. Під тиском кліше і впливом температури, що підвищується, фольга оплавляється, залишаючи на папері відбиток, відповідний формі кліше.

Сфера використання

Тиснення як вид постдрукованої обробки часто використовують при виготовленні відкритих листів, каталогів і журналів, етикеток, POS-матеріалів, деяких видів упаковки, календарів і т.д. Його використання не тільки підвищує декоративність продукції, підкреслює оригінальність і стильність, але підвищує ступінь захисту від подделки. Наприклад, тиснення галографічної фольги, що наноситься на важливі документи, щоб показати з довжини. Часто тиснення використовується для брендування (нанесення логотипу) на візитки, папки, оголошення, щоденники та іншу представницьку продукцію.

Конгрев – это выпуклое многоуровневое тиснение. При використанні методу видається трьохмірний об’ємний відтиск.

Задайте зразки цікавої Вам продукції з поставкою в офіс або приїдьте до нас в гості за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 14 (2-й поверх)

Ми раді Вашому замовленню і готові воплотить Ваші кращі поліграфічні ідеї!

Для вопросу тиснения/конгрева, свяжитесь с нашим менеджером по телефонам:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top