PRINT CARDS

Листівки - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Листівки

Якщо вам потрібно швидко надрукувати невеликий тираж листівок, наша поліграфія надає послугу друку на ризографі. Різограф легко заповнив нішу між ксероксом та офсетним друком, оскільки дозволяє друкувати від 100 до 100 000 000 екземплярів за розумною ціною. Ми використовуємо ризограф формату А3, B4, A4.

Для друку на ризографі потрібний макет. Він може бути як у паперовому, так і в електронному варіанті. Працюючи з паперовим макетом його спочатку сканують, створюють майстер-плівку, потім виробляють друк. Якщо макет в електронному варіанті, то відразу відбувається виготовлення майстер-плівки, тому зображення має більш високу якість, зберігаються навіть незначні деталі вихідного зображення.

Ця послуга дає можливість надшвидкого якісного друку (до 120 відбитків формату А3 за хвилину) зображень різного характеру. Перші екземпляри Ви отримуєте за 30 секунд після надання оригінал-макета. А тираж у 1000 екземплярів формату А4 Ви отримаєте вже через 10 хвилин.

Відбитки стійки до дії довкілля – нерозмиваються, не вигоряють. У нас завжди в наявності різні види паперу: газетний, офсетний, офісний, картон – білий та кольоровий. А також порізка друкованої продукції до розмірів замовника.

Для питання ризографії, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top