PRINT CARDS

Оракал - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Оракал

ВИГОТОВЛЕННЯ ПОЛІГРАФІЇ НА ОРАКАЛ
Друк на оракалі у Броварах має великий попит. Виготовлення широкоформатної поліграфічної продукції з використанням саме цієї плівки є дуже популярним серед власників компаній, що продають товари та послуги. Завдяки своїй багатогранності, матеріал завоював довіру не лише у працівників друкарень, а й у клієнтів.

Використання оракалу відкриває великі можливості для тих, кому потрібно надрукувати інформативний рекламний плакат. На вибір замовника наша друкарня може запропонувати матову чи глянсову плівку. Крім того, споживачі можуть обирати напівпрозору чи білу сировину. Також перед оформленням замовлення необхідно визначитися, яким саме чином рекламний банер кріпитиметься до поверхні. Поліграфія Палітра пропонує на вибір основу, що самоклеїться або звичайну, для якої додатково необхідний клей.

Друк на оракалі знадобиться у багатьох випадках:

  • для оформлення вітрин магазинів;
  • якщо ви хочете розмістити рекламу на транспортних засобах (власних автомобілях, громадських автобусах, тролейбусах, маршрутних таксі та ін.)
  • для створення вивісок, вказівників, різноманітних табличок.

Використання саме такої плівки є цілком виправданим, оскільки матеріал має великий термін придатності. Навіть за кілька років ваш рекламний плакат не втратить первісний вигляд, залишиться таким самим яскравим і чітким.

Послуги професіоналів
Шукаєте фахівців, які допоможуть втілити у реальність ваші задуми? Тоді вам неодмінно слід відвідати наші поліграфічні агенції. У колективі нашої компанії працюють лише досвідчені співробітники, які досконало володіють усіма секретами друкарської майстерності. А наявність сучасного обладнання лише допомагає виконати замовлення будь-якої складності у найкоротший термін. Ми можемо надрукувати наклад солідного обсягу за дуже короткий проміжок часу. Якщо вам потрібний терміновий друк поліграфічної продукції, без вагань звертайтесь до нас. Лояльна цінова політика та наявність гнучкої системи знижок стануть приємним бонусом для постійних клієнтів нашої агенції.

Для питання друку оракал, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top