PRINT CARDS

Постери - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Постери

Афіша чи постер – це вид поліграфічної продукції, для якого використовується односторонній друк. Призначення афіші – доступна візуальна передача інформації, ознайомлення аудиторії з певною інформацією. Стандартний формат афіш – А2-А3. Ми пропонуємо швидкий та якісний друк афіш у Броварах великим тиражем та поштучно – від 1 екземпляра.

Функції постерів
Рекламний, агітаційний постер чи афіша – це найпопулярніший перелік функціональних можливостей плаката, заданого чи будь-якого розміру. Вони використовуються для ширшого охоплення аудиторії. Наприклад, для уваги водіїв, що проїжджають, або більш спрямованої дії для розміщення Вашого плаката на місці, де його точно побачать клієнти, наприклад, у холах великих приміщень, супермаркетах або на різних ярмарках. Вони феєрично показують послуги на товар, тим самим підвищують їхній рівень продажів та попиту.

Поліграфія Палітра друкує плакати цифровим, офсетним та струменевим способом. А наші дизайнери допоможуть створити неординарний стиль.

А щоб замовити плакати або афіші в Броварах, звертайтеся до поліграфії Палітра. Ми розташовані в Броварах, але доставляємо продукцію по всій Україні.

Для друку постерів, зв’яжіться з нашим менеджером по телефонам:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top