PRINT CARDS

Чашки з печаткою - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Чашки з печаткою

Поліграфія Палітра здійснює друк на чашках будь-якої картинки, фото, напису, слогану або логотипу з тиражем від 5 до 15 000 штук включно. Термін виготовлення в залежності від тиражу.

Для замовлення доступні сублімаційні білі чашки, чашки з кольоровою ручкою, серединою, тази «Хамелеон», металеві чашки та термочашки.

Гуртки – корисний та необхідний предмет кухонного начиння. Вони можуть стати в нагоді як у побуті, так і на роботі в офісі.

Ви можете замовити друк на чашці з наступних матеріалів:

Кераміка. На думку деяких виробників, у керамічній чашці напій найповніше розкриває свій смак та аромат. Також кераміка довго зберігає тепло, і ця її особливість незамінна в холодну пору року.
Порцеляна. Перш за все недорогі чашки з логотипом з цього матеріалу виглядають дуже стильно і красиво. На відміну від кераміки, порцелянові кружки можна виготовити практично будь-якої форми. При високій міцності вони мають невелику вагу та витончений зовнішній вигляд.
Скло. У скляній чашці можна без проблем розглянути колір напою. За типом скла вони діляться на матові, звичайні, підвищеної прозорості та кольорові. Немає жодних обмежень щодо нанесення на поверхню чашок будь-яких логотипів та зображень.

Вироби оздоблені яскравими оригінальними принтами, що наносяться на сучасному обладнанні методом сублімації. Такий тип друку забезпечує не тільки точну перенесення кольорів, але і високу зносостійкість зображень, тому посуд можна мити навіть у посудомийній машині. Персоналізований принтований кухоль – це доступна кожному можливість підкреслити свою індивідуальність і вдома, і в офісі!

Для виготовлення чашок з печаткою зв’яжіться з нашим менеджером по телефонам:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top