PRINT CARDS

Друк на текстилі - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Друк на текстилі

Поліграфія Палітра виконує нанесення логотипів, написів фотографій на різні вироби з натуральних та синтетичних тканин, в’язані вироби, шкіра, футболки тощо.

Переваги методу термодруку

1. Дає можливість нанесення зображення не тільки на плоскі поверхні, але і на готові вироби з фурнітурою, що виступає, наприклад замки, гудзики.
2. Стійкість до прання.
3. Можна досягти ефектів зображення, недоступних за інших методів друку.

  • ефект оксамитового об’єму – флок, оксамит
  • флуоресцентний ефект – світиться при попаданні ультрафіолету;
  • дзеркальний ефект – золоте чи срібне дзеркало

4. основним пріоритетом термодруку на тканині та одяг є швидкість нанесення зображення та відсутність тиражування.

Устаткування для термодруку – професійний термопрес. Як витратні матеріали використовуються термотрансферні полімери у вигляді плівки. За допомогою ріжучого плотера із системою оптичного позиціонування, який вирізує задане на комп’ютері зображення на термоплівці, виконуються певні написи, логотипи, малюнки.

Вироби з нанесеними на них зображеннями рекомендуємо прати при температурі 40-60 градусів, прасувати тільки навкруги.

Одним із напрямків діяльності поліграфії Палітра є виготовлення різноманітної маркетингової продукції. Найважливішу рекламну інформацію можна донести до клієнта за допомогою друку необхідних зображень на тканині.

При виробництві ряду найменувань продукції ми використовуємо два методи друку на тканині: термосублімаційний та термотрансферний. Суть першого методу полягає в тому, що на поверхню тканини відбувається перенесення зображення із сублімаційного паперу. Другий метод – це термічне нанесення на тканину термоплівки певного кольору.

У нашій компанії друк на тканинах не потребує багато часу та характеризується високою якістю. Це можливо завдяки високому професійному рівню нашої команди та використанню найновішого високотехнологічного обладнання.

Залежно від особливостей Ваших потреб, наші спеціалісти виконають друк на тканині в певні терміни. Вартість послуг у поліграфії Палітра завжди максимально вигідна для замовника – у нас немає невиправдано високих націнок та надбавок.

Якщо Вам потрібна якісна рекламна продукція, наша компанія завжди готова виконати друк на тканині за розумною ціною!

Для питання друку на текстилі зв’яжіться з нашим менеджером по телефонам:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top