PRINT CARDS

Дипломи на металі - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Дипломи на металі

Друк на металі один із видів друку для виготовлення дипломів, сертифікатів, подяк, спортивних нагород и т.п.

На сьогоднішній день даний вид друку не є новиною і, як правило, використовується для оформлення респектабельних, престижних зображень, одночасно будучи рекламним інструментом, оскільки подібний предмет неодмінно приверне до себе увагу.

Друк на металі наноситься за допомогою технології сублімації, яка дозволяє друкувати практично будь-який колір на лист металу, зберігається абсолютно чітка і точна передача всіх образотворчих елементів.

Різні дипломи та сертифікати, виконані на металі, якнайкраще підходять для урочистих подій та заходів, де відзначають будь-які заслуги та досягнення, та й відповідно в подарунок презентують різні нагороди у вигляді іміджевих грамот. Дипломи, виконані на металі, мають надзвичайно презентабельний зовнішній вигляд, а також вигідно представлять та прорекламують бренд чи компанію.

Також Ви можете замовити виготовлення табличок та вивісок, які підійдуть для оформлення офісних приміщень, адміністративних будівель, навчальних закладів, медичних закладів тощо.

Поліграфія Палітра пропонує послуги виготовлення та друку на металі у Броварах таких виробів як:

  • дипломи
  • сертифікати
  • подяки
  • таблички (настінні, дверні)
  • вивіски

Ми пропонуємо високу якість готової продукції, та прийнятні ціни на ринку корпоративної продукції. Усі розміри, формат, колірне оформлення та тираж замовлення уточнюється в індивідуальному порядку, залежно від побажань клієнта. Наші фахівці можуть розробити для Вас ексклюзивний макет-проект або Ви можете принести нам готовий дизайн, який ми якісно та оперативно віддрукуємо.

Завжди приємно отримати пам’ятний символічний подарунок, сувенір чи подяку, особливо якщо це предмет, виконаний в оригінальній манері.

Подібна нагорода стане чудовою прикрасою інтер’єру особливо в офісі компанії, підприємства чи навіть просто вдома.

Для питання дипломів на металі, зв’яжіться з нашим менеджером по телефонам:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top