PRINT CARDS

Магніти - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Магніти

Рекламні магніти як інструмент непрямого просування товарів та послуг стрімко набирають популярність, адже купивши товар, що сподобався, одного разу і отримавши в подарунок рекламні магніти, ваш клієнт знову і знову подумки повертатиметься до ваших послуг або продуктів, які ваша компанія пропонує на ринку.

Такі магніти можуть бути різних форм і кольорів, плоскими та рельєфними – все залежить від матеріалу виготовлення.

Хорошим інструментом для реклами та непрямих продажів можуть бути рекламні магніти з відривними листочками. Матеріали, у тому числі виготовляють рекламні магніти, досить різноманітні: скло, пластик, дерево, кераміка тощо.

Оригінальний твір магнітного мистецтва – магнітна рамка на холодильник, в якій клієнт може розмістити будь-яке зображення чи фотографію, а магніт у свою чергу буде своєрідним оформленням та рекламоносієм одночасно.

За типами рекламні магніти можна розділити на кілька груп.

Магнітні візитки – найпоширеніший вид магнітів; магніт із блоком для записів – про нього ми вже згадували у цій статті; магніт – календар – протягом року супроводжуватиме вашого клієнта зустрічаючи його щоранку на дверях холодильника, про магніти – фоторамки ми так само згадували трохи вище, ну і насамкінець скажемо про такий різновид як магніт – пазл – який складається з декількох частин, які потрібно зібрати докупи для отримання цілісного зображення.

Якщо ж ви хочете, щоб рекламні магніти довгий час жили на холодильнику клієнтів – замовте магніти нестандартної форми – вони зацікавлять як пересічних громадян, і колекціонерів магнітів, акуратно розмістивши ними наприклад логотип, сайт чи телефон компанії.

Хорошим подарунком для партнерів по бізнесу будуть рекламні магніти, за допомогою яких можна кріпити інформацію на фліп-чарті, що особливо корисно у використанні під час проведення різноманітних нарад.

Для виготовлення магнітів зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top