PRINT CARDS

Пакети - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Пакети

Ідеальним маркетинговим способом вважається реклама на пакетах. Зображення на пакеті є довговічним, забезпечуючи тривалий ефект реклами та впізнаваність бренду протягом тривалого періоду. Крім бренду фірми, можна наносити будь-які дані: текст, контакти, знаки. За допомогою поліетиленової упаковки ви зможете ефективно доносити до своїх потенційних клієнтів корисну інформацію про свій бізнес та продукцію. Правильно розташована реклама на пакетах буде видно на великій відстані.

Гарні та якісні пакети з логотипом
Ми робимо якісну продукцію, яка привертає увагу своїм унікальним зовнішнім виглядом. Виготовлені нами пакети є одними з найкращих рекламних носіїв. Вони дозволять заявити про себе на ринку, сприяють запам’ятовуванню фірмового стилю та формують позитивний імідж вашої компанії.

Така реклама коштує дешево, але розрахована на багаторазове застосування та охоплює велику аудиторію. Поліграфія Палітра здійснює виготовлення пакетів різних видів та друкує дані різної фірмової символіки та логотипів у Броварах. У нас ви можете замовити:

  • пакети-майки
  • пакети, сумки із поліетилену
  • пакети з крафт-паперу
  • фасувальні пакети з логотипом
  • полімерні та паперові пакети

Замовлення рекламної поліетиленової продукції в порівнянні з іншими маркетинговими рішеннями коштує значно дешевше. Таке впакування доцільно використовувати на презентаціях, спеціалізованих виставках, оформляти за її допомогою подарунки до пам’ятних дат. Вироби з переробною ручкою добре підійдуть для торгових компаній, а пакет «майка» буде актуальним для продуктових магазинів..

Більшість невеликих фірм та великих компаній обирають продукцію ПВД. Будь-які документи, упаковані в поліетилен із зображенням, легко створюють імідж та статус компанії. Зручність подібних поліетиленових упаковок у тому, що можна зробити замовлення пакетів із логотипом у невеликому тиражі. Поліграфія Палітра виготовить будь-які види упаковок із вашим брендом кількістю від 100 шт.!

Як виготовляють пакети?
Полімерний матеріал прямує в екструдер, там він розплавляється і роздмухується, перетворюючись на рукав, після чого його розкочують. Потім на плівку наносять бренд чи малюнок. На фінішному етапі забарвлену плівку заварюють по шву, відрізають ручки та формують готові вироби. Ось і все: фірмова упаковка готова!

Наші фахівці виготовлять на замовлення найкращі для вашого бізнесу пакети: виберуть сировину,створять макет зображення та поставлять необхідну партію продукції у погоджений термін.

Для виготовлення пакетів, зв’яжіться з нашим менеджером по телефонам:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top