PRINT CARDS

Баннер - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Баннер

Сьогодні цифровий та широкоформатний друк є одними з найзручніших та найпопулярніших методів виготовлення більшості видів поліграфічної продукції. Головна перевага полягає в тому, що цифровий друк дозволяє уникнути додаткової додрукарської підготовки та отримати перший екземпляр тиражу практично відразу. У свою чергу широкоформатний друк дозволяє створювати друковану продукцію (постери, плакати, рекламні банери) досить великих розмірів. Ви завжди можете здійснити попередній перегляд макету майбутньої продукції та внести необхідні зміни, роздрукувавши пробний екземпляр. Крім того, цифровий та широкоформатний друк у Броварах забезпечує стабільну високу якість зображення на всьому тиражі. Не слід забувати і те, що цифровий друк надає чудову нагоду виробляти друковану продукцію малими тиражами.

В цілому цифровий друк поєднує в собі всі побажання сучасного та вимогливого клієнта.

Широкоформатний друк має широкий спектр застосування:

  • друк на банері
  • друк наклейок з порізкою та ламінацією
  • друк постерів
  • друк на фотошпалерах
  • друк на полотні
  • друк на банерній сітці
  • друк дипломних робіт
  • друк фотозон

Друк банерів у Броварах та Києві
Широкоформатний друк чудово підходить для виготовлення зовнішньої реклами. Виготовлення банерів у Броварах не потребує великих витрат часу, адже ми маємо сучасне обладнання, яке дозволяє значно прискорити процес. Також, якщо Ви вирішили замовити друк банера у Броварах, але не знаєте яким він має бути, наші дизайнери проконсультують та створять макет згідно з вашими побажаннями.

Широкоформатний друк ділиться на два види: інтер’єрний та зовнішній. До інтер’єрного відносять друк афіш, картин, фотошпалер, фотографій та друк різноманітного виставкового обладнання.

До зовнішнього вигляду відносять: друк банерів, білбордів, постерів, брендмауерів, вивісок.

Для питання виготовлення банерів, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top