PRINT CARDS

Лайт - бокси - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Лайт - бокси

Світлові короби або лайтбокси – це зовнішня реклама у Броварах, яка використовується переважно як вивіски над входом до магазину, кафе, ресторану, офісу тощо. Передня панель лайтбокс виготовляється з акрилу для пропускання внутрішнього підсвічування, на неї наноситься зображення надруковане на плівці або методом аплікації. Залежно від кріплення такі вивіски розміщуються на фасаді над входом або на торцевих кронштейнах перпендикулярно до стіни.

Світлові короби доступні за вартістю і є надійною вивіскою для будь-якого об’єкта. Внутрішнє підсвічування робить лайтбокси яскравими та помітними для споживачів.

Підсвічування

Для підсвічування в лайтбоксах використовують світлодіоди, люмінесцентні лампи або неон. В даний час найкращим варіантом для зовнішньої рекламної реклами в Броварах є світлодіоди. Оскільки вони мають ряд переваг: тривалий термін експлуатації ніж у ламп і неону, менше енергоспоживання, висока пожежна та екологічна безпека, простота в обслуговуванні та заміні світлодіодів, яскравість на 20% більша, ніж у неону.

Доступність

Лайтбокси виготовляються суцільним коробом із пластику та акрилу, є легкими, як правило, не потребують металевих рам як додаткових засобів кріплення. Це робить їх вартість доступною. Крім того, їх термін експлуатації можна продовжити замінивши зображення на передній панелі на нове.

Для питання виготовлення лайтбоксів, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top