PRINT CARDS

Об'ємні букви - Друкарня Palitra - широкий вибір друкованої продукції у Броварах.

Об'ємні букви

Об’ємні букви – один із найпоширеніших різновидів зовнішньої реклами. Зустріти такі можна практично на кожному кроці. Як вивіску їх використовують ресторани, аптеки, магазини, розважальні та торгові центри, салони краси та стільникового зв’язку, туристичні агенції.

Завдяки 3Д ефекту такі помічаються здалеку та з будь-яких ракурсів. Якщо ж забезпечити елементи додатковим освітленням, вони виглядають ефектно і в день, і вночі.

Великий вибір доступних матеріалів, технологій та способів підсвічування дозволяють виконати практично будь-який варіант рекламних конструкцій із використанням об’ємних букв.

Розмістити такий рекламний носій можна як на фасаді будинку, так і на певній металевій основі або на даху будівлі.

Можна назвати щонайменше 7 варіантів виконання об’ємних букв:
Світлові. В основному виконуються з ПВХ або акрилу. Підсвічування в цьому випадку (як зрозуміло із самої назви) відсутнє. Літери можуть бути розміщені як самостійні елементи, або встановлюватися на металеву раму, або підкладку.
Світлові клеєні. Основним матеріалом виступає акрилове скло або ПВХ. Висвітлюється у цьому варіанті лише лицьова частина. Бокова залишається без світла.
Зі світловим бортом. Весь елемент в основному виконується з світлонепроникного матеріалу, і тільки його задня стінка з ПВХ або акрилу. Таке виконання забезпечує ефект ореолу, літера світиться м’якше.
З контуражним підсвічуванням. Елемент виконується способом склеювання лицьового та зворотного боку. Пластик, акрил або ПВХ обробляються таким чином, щоби зовсім не пропускати світла. Літери кріпляться на більшій відстані від стіни, завдяки чому світло ніжно розсіюється навколо елементів конструкції. Такий ефект отримав назву “контураж”.
Повне освітлення. Літера успішно висвітлюється з усіх боків. Виготовлення цієї конструкції потребує більше засобів та часу.
З RGB. Такий варіант дає можливість власнику самостійно змінювати варіант підсвічування, налаштовуючи відповідним чином контролер конструкції.
Ретро-літери з лампочки. Можуть виконуватися з різноманітного матеріалу: дерева, металу, пластику, акрилу тощо. Особливістю цього варіанта є використання лампочок холодного чи теплого освітлення.

Для питання виготовлення об’ємних букв, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами:

044 228-8787
067 219-8787

або напишіть на пошту: print@palitra.org.ua

Top